Klub Senior+ uczcił rocznicę odzyskania Niepodległości
W dniu 12.11.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ na zaproszenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej uczestniczyli w koncercie Patriotycznym z okazji 106 Rocznicy Święta Odzyskania Niepodległości. Uczestnicy DDPS zaprezentowali pięknie przygotowane pieśni o tematyce patriotycznej. Spotkanie upłynęło w bardzo wzniosłej atmosferze która upamiętniła tak ważne wydarzenie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!