Klub Senior+ na spektaklu w Teatrze Buffo
W dniu 26.11.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ udali się spektakl muzyczny do teatru "Buffo" w Warszawie. Mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć i posłuchać najpiękniejszych polskich i zagranicznych przebojów. Były to wybrane piosenki z wieczorów teatru" Buffo w wykonaniu Nataszy Urbańskiej oraz innych wspaniałych artystów tego teatru. Na scenie można było zobaczyć dużo tańca, muzyki i śpiewu. Spektakl poprowadził dyrektor teatru Janusz Józefowicz, a za oprawę muzyczną odpowiedzialny był dyrygent i kompozytor Janusz Stokłosa.
Wieczór należy zaliczyć do bardzo udanych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!