Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Klub Senior+ na Senioradzie

Ocena 0/5

W dniu 25.11.2025 r.,  jak co roku, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sochaczewie odbyła się Senioriada. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy było "Raz na Ludowo". Klub Senior + również uczestniczył w wydarzeniu. Uczestnicy zaprezentowali stroje z całego świata przy piosence Andrzeja Rosiewicza pt. "Najwięcej witaminy". Były również konkurencje sportowe w których również wzięliśmy udział. Na koniec były nagrody, pamiątkowe puchary oraz gratulacje. Dziękujemy za zaproszenie.

Galeria zdjęć

Uczestnicy Klubu Senior+ z banerem "Klub Senior+ w Sochaczewie" w hali MOSiR Uczestnicy Klubu Senior+ z banerem "Klub Senior+ w Sochaczewie" w hali MOSiR
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności