Klub Senior+ na Senioradzie
W dniu 25.11.2025 r., jak co roku, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sochaczewie odbyła się Senioriada. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy było "Raz na Ludowo". Klub Senior + również uczestniczył w wydarzeniu. Uczestnicy zaprezentowali stroje z całego świata przy piosence Andrzeja Rosiewicza pt. "Najwięcej witaminy". Były również konkurencje sportowe w których również wzięliśmy udział. Na koniec były nagrody, pamiątkowe puchary oraz gratulacje. Dziękujemy za zaproszenie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!