Kino i trampoliny – dzień pełen wrażeń w świetlicy
Piątego dnia wakacji w świetlicy Nasza Baza młodzież udała się do kina Odeon na premierę filmu Heidi ratuje Rysia. Dzieci obejrzały film, każdy z uczestników otrzymał zestaw popcorn z napojem. Kolejną atrakcją dzisiejszego dnia to dwie godziny zabaw w Parku trampolin Gravity Park. Pan Adrian Wieczorek przeprowadził rozgrzewkę przed zabawą oraz omówił zasady bezpieczeństwa. Podczas całego pobytu panowała miła i życzliwa atmosfera. Dzieci otrzymały również również poczęstunek. Gravity Park to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez nasze dzieci.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!