"I znów będzie żyć Warszawa"
Dnia 1 sierpnia 2024 r. w 80 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w Dziennym Domu odbyło się spotkanie upamiętniające tą ważną dla każdego Polaka datę. Nasze zaproszenie przyjęli przedstawiciele sochaczewskich władz w osobie Pani Kamili Gołaszewskiej-Kotlarz oraz Pana Piotra Pętlaka, zaproszenie przyjął również Ks.Proboszcz Kazimierz Wojtczak z parafii Trojanów, przedstawiciele zaprzyjaźnionych placówek senioralnych - Pan Dyrektor DPS w Młodzieszynie Konrad Jakubowski, Pani Jolanta Kawczyńska, Pani Krystyna Widyńska z seniorami z Klubu Senior+, przedstawiciel mediów sochaczewskich oraz pracownicy CUS Sochaczew.
Uczestnicy DDPS zaprezentowali program słowno-muzyczny pt. "I znów będzie żyć Warszawa". Gościem specjalnym młodego pokolenia był Mateusz Targaszewski członek Mundurowego Zespołu Wokalno-Instrumentalnego "Patria". Po części oficjalnej został przygotowany dla wszystkich obecnych słodki poczęstunek. Spotkanie zakończyło się obejrzeniem filmu o tematyce Powstania Warszawskiego i odśpiewaniem kilku piosenek patriotycznych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!