Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Spotkanie opłatkowe w Klubie Senior+

Ocena 0/5

W dniu 17 grudnia 2024 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie odbyło się spotkanie opłatkowe z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wśród zaproszonych gości był Proboszcz Parafii p.w. NMP w Trojanowie ks. Kazimierz Wojtczak, Burmistrz Miasta Sochaczew wraz ze współpracownikami, Dyrektor Centrum Usług Społecznych i pracownicy Centrum. Ponadto mieliśmy przyjemność gościć grupę osób chorych na SM, a także dzieci ze świetlicy "Nasza Baza". Spotkanie rozpoczęło się występem dzieci ze świetlicy, a następnie seniorzy zaśpiewali kilka kolęd wprowadzając przybyłych gości w świąteczną atmosferę.
Ksiądz Proboszcz, Burmistrz miasta oraz Dyrektor CUS złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Goście mogli skosztować wigilijnych potraw oraz poczuć atmosferę świąt nieco wcześniej.
Były prezenty i wspólne śpiewanie kolęd.
Atmosfera jaka towarzyszyła podczas spotkania na długo pozostanie w naszej pamięci.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności