Z Klubu Senior+ do Ciechocinka i Torunia
W dniu 21.05.2025 r. uczestnicy Klubu Senior+ udali się na wyjazd integracyjno-rekreacyjny do Ciechocinka oraz Torunia. Ciechocinek przywitał nas piękną słoneczną pogodą, zwiedziliśmy słynny kwiatowy dywan i zegar, słynną fontannę grzybek oraz tężnie. W Toruniu pogoda była zmienna, trochę deszczu jednakże z przewagą tak wyczekiwanego słońca. Przewodnik oprowadził nas po Starym Mieście. Mieliśmy okazję zobaczyć słynną Krzywą Wieżę, Łuk Cezara, Dom Kopernika, Katedrę Świętojańską, Pomnik Kopernika oraz Katedrę Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty. Smaczny obiad zjedliśmy na Wiśle w "Barce Atena". Był czas na pyszną kawkę na starówce, spacer oraz zakup toruńskich pierników. Dzień spędziliśmy cudownie i w dobrym humorze wróciliśmy do swoich domów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!