Wycieczka do Strzyżewa
W dniu 9.06.2026r. uczestnicy Dziennego Domu udali się do Strzyżewa, gdzie zwiedzali zabytkowy dworek i otaczający go park. Wzięli również udział w warsztatach serowarskich, po których degustowali samodzielnie zrobione sery. Po bardzo ciekawych zajęciach seniorzy upiekli kiełbaski na ognisku i bawili się przy muzyce na żywo. Piękna pogoda i malownicza okolica sprzyjały dobrej zabawie i integracji.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!