Wycieczka DDPS do Bieżunia i Sierpca
W dniu 27.08.2025 r. uczestnicy DDPS wybrali się na wycieczkę do w Bieżunia i Sierpca. Podczas wyjazdu zwiedzili Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu, Skansen i zabytkowy Ratusz w Sierpcu. Oglądane i zwiedzane miejsca zadziwiały i przenosiły wszystkich w dawne, całkiem inne czasy. W sierpeckim Ratuszu wszystkich zachwyciła wystawa ukazująca historię i kulturę Japonii.
Wycieczka upłynęła w miłej atmosferze, do czego przyczyniła się również piękna i słoneczna pogoda.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!