Uczestnicy Klubu Senior+ na wycieczce w Żelazowej Woli
W dniu 17maja 2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ udali się na wycieczkę do Żelazowej Woli. Spacer połączony z podziwianiem pięknej przyrody parku w Żelazowej Woli, zwiedzaniem Domu Urodzenia Chopina oraz piękną pogodą sprawiły że dzień spędziliśmy bardzo przyjemnie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!