Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Uczestnicy Klubu Senior+ na koncercie w SCK

Ocena 0/5

Podsumowaniem "Sochaczewskiego Tygodnia Seniora" był niedzielny koncert (24 listopada ) "Lubię wracać tam gdzie byłem ". W Sochaczewskim Centrum Kultury  zagrał zespól "TAJM" a koncert otworzyli Burmistrz Miasta Sochaczew oraz Magdalena Franaszek -Niewiadomska  główny specjalista ds. impresariatu  i Komunikacji Cyfrowej w SCK.

Zespól zaprezentował najpiękniejsze utwory  takich wokalistów jak Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Seweryn Krajewski i wielu innych. Wieczór upłynął w bardzo miłym i nastrojowym klimacie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności