Uczestnicy Klubu Senior+ na koncercie w SCK
Podsumowaniem "Sochaczewskiego Tygodnia Seniora" był niedzielny koncert (24 listopada ) "Lubię wracać tam gdzie byłem ". W Sochaczewskim Centrum Kultury zagrał zespól "TAJM" a koncert otworzyli Burmistrz Miasta Sochaczew oraz Magdalena Franaszek -Niewiadomska główny specjalista ds. impresariatu i Komunikacji Cyfrowej w SCK.
Zespól zaprezentował najpiękniejsze utwory takich wokalistów jak Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Seweryn Krajewski i wielu innych. Wieczór upłynął w bardzo miłym i nastrojowym klimacie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!