Uczestnicy Klubu Senior+ na koncercie kolęd i pastorałek w SCK
W dniu 31.01.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ w Sochaczewie mieli ogromną przyjemność wziąć udział w imprezie której organizatorem było Sochaczewskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku. Była to X Edycja koncertu kolęd i pastorałek pod nazwą "X Seniorów Kolędowanie". W imprezie wzięło udział kilkanaście grup i klubów seniora z ościennych gmin.
Gośćmi tego wydarzenia były tez władze miasta: Burmistrz Pan Piotr Osiecki, Sekretarz Miasta Pani Joanna Niewiadomska-Kocik, oraz Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Pani Joanna Kamińska. Seniorzy podczas tego wydarzenia zaprezentowali przygotowane kolędy i pastorałki. Talent, poczucie rytmu oraz umiejętności wokalne seniorów sprawiły że koncert należy zaliczyć do udanych.
Po występach było rozdanie pamiątkowych dyplomów i statuetek, a także tort okolicznościowy z okazji X Edycji imprezy.
Dziękujemy za zaproszenie i za możliwość udziału w tak cudownym koncercie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!