16 grudnia 2025 r. uczestnicy Dziennego Domu wybrali się na seans filmowy do kina Odeon. Wspólne oglądanie filmu pt. "Uwierz w Mikołaja 2" wprowadziło wszystkich w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!