„Tydzień Seniora” - Klub Senior+ na Olimpiadzie Seniorów
Kolejny dzień "Sochaczewskiego Tygodnia Seniora" odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Została tutaj zorganizowana jubileuszowa 10 edycja "Sochaczewskiej Olimpiady Seniorów". Gości powitał Burmistrz Miasta wraz z współpracownikami, Starosta Powiatu Sochaczewskiego wraz z współpracownikami, Radny Sejmiku Mazowieckiego, a także dyrektorzy i kierownicy sochaczewskich jednostek. Głównymi uczestnikami imprezy byli tak licznie przybyli seniorzy, których osobiście powitał Burmistrz Miasta. Podczas imprezy odbyła wspaniała parada seniorów pod hasłem "Wehikuł Czasu". Zorganizowane zostały również wszelkiego rodzaju zawody sportowe oraz memoriada.
W imprezie wzięli oczywiście udział seniorzy Klubu Senior+ w Sochaczewie, którzy w paradzie zaprezentowali lata 80-te. Poprzez odzwierciedlenie tamtej epoki, która widoczna była w zaprezentowanych strojach oraz tekstach piosenek - zdobyli pierwsze, jakże zasłużone miejsce, co bardzo ucieszyło uczestników Klubu Senior+.
Impreza odbyła w bardzo integracyjnej formie. Było dużo muzyki zabawy i radości. To był cudowny aktywny dzień.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!