Święto Pań i Panów w DDPS
W dniu 10.03.2025r. w Dziennym Domu uroczyście obchodzono Święto Pań i Panów. Dzień upłynął w radosnej i miłej atmosferze przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. Nie zabrakło życzeń,śpiewów i gromkiego "Sto lat" przy lampce szampana.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!