Spotkanie z policją
W dniu 29.10.2024r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej odbyło się spotkanie z policją. Miało ono charakter prelekcji połączonej z pokazem slajdów i przybliżyło temat bezpieczeństwa osób starszych. Pani policjant opisała sposoby działania przestępców, uczulając seniorów, aby byli ostrożni w kontaktach z obcymi ludźmi. Omówiono również zasady bezpieczeństwa w ruchu pieszym, rowerowym i samochodowym. Uaktualnione zostały informacje dotyczące dzielnicowych z powiatu sochaczewskiego.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!