W dniu 5.01.2026 r. po raz drugi odwiedziła Dzienny Dom pani Gabrysia – kosmetolog z gabinetu „A WIECZOREK”. Pani kosmetolog przeprowadziła zabiegi upiększające twarz. Kolejne spotkanie odbędzie się w lutym.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!