Seniorzy z Klubu Senior+ na koncercie pieśni w DDPS
W dniu 23.05.2024 r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie odbył się koncert pt" Królowej Anielskiej Śpiewajmy". Gośćmi honorowymi spotkania byli Burmistrz Miasta Pan Daniel Janiak, Zastępca Burmistrza Pani Kamila Gołaszewska-Kotlarz, Kierownik WTZ Piotr Pętlak, oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie. W wydarzeniu uczestniczyły grupy seniorów z Sochaczewa i okolicznych gmin. Seniorzy zaprezentowali przegląd pieśni Maryjnych, które szczególnie w miesiącu maju wybrzmiewają w polskich kościołach i przydrożnych kapliczkach. Występy były bardzo udane i pełne energii. Wystąpili również Seniorzy z Klubu Senior+ prezentując wybrane pieśni. Uczestnicy koncertu otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy wręczone przez Burmistrza Miasta Pana Daniela Janiaka. Po uroczystości organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich zaproszonych gości.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!