Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Seniorzy z Klubu Senior+ na koncercie pieśni w DDPS

Ocena 0/5

W dniu 23.05.2024 r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie odbył się koncert pt" Królowej Anielskiej Śpiewajmy". Gośćmi honorowymi spotkania  byli Burmistrz Miasta Pan Daniel Janiak, Zastępca Burmistrza Pani Kamila Gołaszewska-Kotlarz, Kierownik WTZ Piotr Pętlak, oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie.  W wydarzeniu uczestniczyły grupy seniorów z Sochaczewa i okolicznych gmin. Seniorzy zaprezentowali przegląd pieśni Maryjnych, które szczególnie w miesiącu maju wybrzmiewają w polskich kościołach i przydrożnych  kapliczkach. Występy były bardzo udane i pełne energii. Wystąpili również Seniorzy z Klubu Senior+ prezentując  wybrane pieśni. Uczestnicy koncertu otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy wręczone przez Burmistrza Miasta Pana Daniela Janiaka. Po uroczystości organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich zaproszonych gości.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności