Seniorzy na Wesoło – Klub Senior+ w Kinie Odeon
W dniu 22.01.2025 r. uczestnicy klubu Senior+ udali się do kina "Odeon" na wyjątkową komedię "Dalej jazda". Film oglądało się z ogromnym zaciekawieniem przy okazji śmiejąc się do rozpuku.
Wyjątkowa komedia o wielopokoleniowej rodzinie Gugalaków i ich przygodach podczas sentymentalnej podróży po Polsce sprawiła że klubowicze zrelaksowali się i poczuli przypływ energii.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!