Radosne ostatki w Klubie Senior+
W dniu 04.03.2025 r. w Klubie Senior+ została zorganizowana impreza ostatkowa z okazji zakończenia karnawału. Seniorzy przygotowali pyszne sałatki i mnóstwo słodkości w postaci faworków oraz innych ciast. Na zabawie ostatkowej dominowała muzyka disco. Były tańce oraz degustacja przygotowanych potraw. Imprezę należy zaliczyć do udanych ze względu na doborowe towarzystwo oraz umiejętność nawiązywania szczególnych relacji międzyludzkich.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!