W dniu 21.03.25r. jak przystało na pierwszy dzień wiosny seniorzy Dziennego Domu topili MARZANNĘ. Pożegnali w ten sposób zimę i powitali wiosnę. Teraz czekają z utęsknieniem na ciepłe i słoneczne dni.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!