Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Podsumowanie ferii zimowych w Świetlicy Środowiskowej "Nasza Baza"

Ocena 0/5

Hasłem tegorocznych ferii było: "Aktywnie i bezpiecznie spędzamy czas podczas ferii zimowych".
Udało nam się zorganizować zajęcia dla 30 dzieci. Dzięki Pani dyretor Zofii Berent, Panu Burmistrzowi Danielowi Janiakowi nasza młodzież skorzystała z różnych atrakcji. Dzieci aktywnie spędzały czas na miejskiej pływalni "Orka" w Sochaczewie, Parku Trampolin Gravity i tu szczególne podziękowania dla Pana Adriana Wieczorka za miłą atmosferę i gratisy dla dzieci. Wspaniała atmosfera podczas wspólnego spotkania z władzami Miasta w pizzeri Da Grasso oraz wspólnych gier w kramnicach miejskich dało wiele radości naszym podopiecznym. Udało nam się również obejrzeć w kinie "Odeon" premierową bajkę "Sonic 3". Na zakończenie ferii zimowych przeprowadziliśmy pogadanki na temat: uzależnień, szkodliwości substancji psychoaktywnych oraz uzależnienia od telefonu i mediów społecznościowych.
Całość atrakcji zakończyliśmy wisienką na torcie, a mianowicie zajęciami z Laborkiem.
Dzięki życzliwości wielu przyjaciół i wolontariuszy uczestnicy "Naszej Bazy" spędzili aktywnie i miło siedem dni ferii.

Galeria zdjęć

Burmistrz Miasta oraz Dyrektor CUS Sochaczew wraz z dziećmi ze Świetlicy w pizzerii Dzieci ze Świetlicy podczas zabawy w gry komputerowe Dzieci ze Świetlicy w sali kina "Odeon"
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności