Pieśni i wspólne śpiewanie Klubu Senior+
W dniu 08.05.2025 r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej odbył cykliczny koncert poświęcony Matce Bożej. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Urzędu Miasta, przedstawiciele Centrum Usług Społecznych oraz sami uczestnicy koncertu czyli seniorzy z Sochaczewa i okolicznych gmin. Wśród prezentujących pieśni Maryjne byli również uczestnicy Klubu Senior+, którzy zaprezentowali 3 utwory Maryjne: "Tam pod lasem", "Matko Boża z Betlejemu" oraz "Pozdrawiam Ciebie Matko". Wszystkie grupy biorące udział w koncercie zaprezentowały piękne pieśni ku czci Matki Bożej. Na koniec spotkania Pani Burmistrz rozdała pamiątkowe kapliczki przygotowane przez organizatorów.
Dziękujemy za zaproszenie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!