Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Pieśni i wspólne śpiewanie Klubu Senior+

Ocena 0/5

W dniu 08.05.2025 r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej odbył cykliczny koncert poświęcony Matce Bożej. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Urzędu Miasta, przedstawiciele Centrum Usług Społecznych oraz sami uczestnicy koncertu czyli seniorzy z Sochaczewa i okolicznych gmin. Wśród prezentujących pieśni Maryjne byli również uczestnicy Klubu Senior+, którzy zaprezentowali 3 utwory Maryjne: "Tam pod lasem", "Matko Boża z Betlejemu" oraz "Pozdrawiam Ciebie Matko". Wszystkie grupy biorące udział w koncercie zaprezentowały piękne pieśni ku czci Matki Bożej. Na koniec spotkania Pani Burmistrz rozdała pamiątkowe kapliczki przygotowane przez organizatorów.
Dziękujemy za zaproszenie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności