Ogólnopolska Karta Seniora
W dniu 27.11.2025 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie odbyła się Inauguracja Programu "Gmina Przyjazna Seniorom". W czasie spotkania zostały wręczone pierwsze Ogólnopolskie Karty Seniora. Jedną z nich odebrał Pan Adam Misiak, przedstawiciel Dziennego Domu oraz Sochaczewskiej Rady Seniorów. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali poczęstowani wspaniałym tortem upieczonym specjalnie na tę okoliczność.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!