Narodowe Święto Niepodległości w DDPS
W dniu 12.11.2025r. w Dziennym Domu odbyła się uroczystość upamiętniająca 107 rocznicę odzyskania Niepodległości. Program słowno-muzyczny zaprezentowali seniorzy DDPS oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta, dyrektorzy i kierownicy z zaprzyjaźnionych placówek pomocowych oraz seniorzy Klubu Senior+. Uroczystość miała podniosły i uroczysty charakter.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!