Klub Senior+ upamiętnił Papieża
W środę 02.04.2025 r. przypada 20 rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II. Z tej okazji uczestnicy Klubu Senior+ uczcili pamięć Jana Pawła II minutą ciszy. Czytane były również modlitwy za ojczyznę. Pierwsza z nich to modlitwa autorstwa Ojca Świętego, druga zaś to modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!