Klub Senior+ na wycieczce w Krakowie
W dniach 11,12,13 września 2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ w Sochaczewie udali się na wycieczkę integracyjno- rekreacyjną do Krakowa. Seniorzy zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce, Wawel, Stare Miasto ,oraz Żydowską dzielnicę Krakowa- Stary Kazimierz.
Zwiedzili również Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz Bazylikę Św. Jana Pawła II.
Wyjazd należy zaliczyć do udanych ze względu na piękne okolice oraz słoneczną pogodę jaka towarzyszyła seniorom podczas wyjazdu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!