Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Klub Senior+ na wycieczce w Krakowie

Ocena 0/5

W dniach 11,12,13 września 2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ w Sochaczewie udali się na wycieczkę integracyjno- rekreacyjną do Krakowa. Seniorzy zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce, Wawel, Stare Miasto ,oraz Żydowską dzielnicę Krakowa- Stary Kazimierz.
Zwiedzili również Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz Bazylikę Św. Jana Pawła II.
Wyjazd należy zaliczyć do udanych ze względu na piękne okolice oraz słoneczną pogodę jaka towarzyszyła seniorom podczas wyjazdu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności