Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Klub Senior+ na wycieczce w Bydgoszczy

Ocena 0/5

W dniu 24.05.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ w Sochaczewie udali się na jednodniowy wyjazd integracyjno-rekreacyjny do Bydgoszczy. Jest to piękne malownicze miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Uczestnicy wraz z przewodnikiem zwiedzali przepiękne zakątki miasta jego architekturę oraz zabytki. Przewodnik miasta opowiadał o jego ciekawej historii. Ciekawą atrakcją  był również długi rejs po rzece Brda. Pogoda w Bydgoszczy dopisała co pozwoliło  wszystkim spędzić cudowny dzień pełen wrażeń.   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności