Klub Senior+ na Gali w SCK
2 grudnia 2025 roku w Sochaczewskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, który przypada 3 grudnia. W gali uczestniczyli Poseł RP Maciej Małecki, Wiceburmistrz miasta Kamila Gołaszewska-Kotlarz oraz dyrektorzy i kierownicy sochaczewskich placówek i instytucji. W wydarzeniu wzięli również udział uczestnicy Klubu Senior+ w Sochaczewie, wystawiając swoje rękodzieła. Gwiazdą wieczoru był muzyk Arkadiusz Kopaczewski, który porwał publiczność do tańca.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!