Klub Senior+ gra w warcaby!
W dniu 12.06.2025 r. w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie odbył się jak co rok Turniej warcabowy "Od małego do dużego". Jak co rok zaproszonych gości przywitał dyrektor DPS Konrad Jakubowski i zaprosił do wspólnych rozgrywek warcabowych.
Klub Senior+ reprezentowali Halinka, Marysia, Tadzio oraz Józef. Było ognisko obiad oraz dobra zabawa.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!