Pierwszy dzień ferii w świetlicy środowiskowej "Nasza Baza" zaczął się od wizyty w kinie Odeon. Nasi podopieczni obejrzeli bajkę "Zwierzogród 2".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!