Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

"Jak przygoda, to tylko w Warszawie..."

Ocena 0/5

Dnia 14 czerwca 2023 roku uczestnicy Dziennego Domu pojechali na wycieczkę do stolicy.

Program wyjazdu obejmował zwiedzanie Zamku Królewskiego, Starówki oraz Łazienek Królewskich.

Warszawa przywitała wszystkich piękną pogodą, co wpłynęło na dobre humory wycieczkowiczów.

Przygodę ze stolicą rozpoczęliśmy od zwiedzania Zamku Królewskiego. Magia tego pięknego miejsca zaczarowała nas wszystkich i przeniosła w dawne czasy. Spacerując po Starym Mieście odpoczywaliśmy i nabieraliśmy sił aby zwiedzać kolejne obiekty, które znajdują się w Łazienkach Królewskich. Ten piękny kompleks parkowy, obsypany o tej porze roku zielenią napawał nas  wspaniałym nastrojem.  Zieleń liści, zapach kwitnących kwiatów, zwierzęta  biegające po drzewach i trawnikach, piękne zabytkowe budynki, wszystko to zauroczyło nas tak bardzo, że straciliśmy poczucie czasu i miejsca. Niestety czas jest nieubłagany i musieliśmy kończyć przygodę ze stolicą.

Pełni pięknych  doznań, zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do swoich domów.

Galeria zdjęć

Wspólne zdjęcie uczestników DDPS w sali Zamku Królewskiego w Warszawie
powrót do kategorii
Poprzedni
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności