Ferie w „Naszej Bazie” – podsumowanie i podziękowania
Ferie w świetlicy środowiskowej „Nasza Baza” przy CUS w Sochaczewie upłynęły bezpiecznie i bardzo aktywnie. Dzięki Burmistrzowi Miasta Sochaczew Danielowi Janiakowi, 30 uczestników świetlicy korzystało z atrakcji takich jak: seanse z popcornem w kinie Odeon (bajka „Zwierzogród 2”), zajęcia kulinarne w pizzerii Da Grasso, nauka jazdy na łyżwach na lodowisku miejskim w Sochaczewie, wizyta w Gravity Park Trampolin oraz zajęcia plastyczne i sportowe w WTZ.
W imieniu podopiecznych i opiekunów serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Danielowi Janiakowi oraz Dyrektor CUS Zofii Berent za zorganizowanie całego tygodnia ferii. Uśmiechy i radość dzieci pokazały, że zajęcia oraz atrakcje bardzo się podobały.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!