Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Ferie w „Naszej Bazie” – podsumowanie i podziękowania

Ocena 0/5

Ferie w świetlicy środowiskowej „Nasza Baza” przy CUS w Sochaczewie upłynęły bezpiecznie i bardzo aktywnie. Dzięki Burmistrzowi Miasta Sochaczew Danielowi Janiakowi, 30 uczestników świetlicy korzystało z atrakcji takich jak: seanse z popcornem w kinie Odeon (bajka „Zwierzogród 2”), zajęcia kulinarne w pizzerii Da Grasso, nauka jazdy na łyżwach na lodowisku miejskim w Sochaczewie, wizyta w Gravity Park Trampolin oraz zajęcia plastyczne i sportowe w WTZ.
W imieniu podopiecznych i opiekunów serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Danielowi Janiakowi oraz Dyrektor CUS Zofii Berent za zorganizowanie całego tygodnia ferii. Uśmiechy i radość dzieci pokazały, że zajęcia oraz atrakcje bardzo się podobały.

Galeria zdjęć

att.HUaRIE2BiCAblwT0yC_g-ALL7QMl_vEFuoC6RdnalGs att.XPRscnv7SPOa1nmkfW9QxL3ANuPqzbkPzwORLW0FUuQ IMG_0583 IMG_0584 IMG_0586 IMG_0588 IMG_0590 IMG_0603 IMG_0608 IMG_0613 IMG_0617 IMG_0629 IMG_0631 IMG_0636 IMG_0637 IMG_0638 IMG_0644 IMG_0646 IMG_0650 IMG_0654 IMG_0655 IMG_0659
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności