Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

"Co mi w duszy gra" - muzyczne spotkanie w DDPS

Ocena 0/5

W dniu 04.09.2025r. w Centrum Usług Społecznych, w ogrodzie Dziennego Domu odbyło się spotkanie muzyczne pn. "CO MI W DUSZY GRA", zorganizowane dla seniorów. Uczestnicy imprezy brali udział w konkursach i zabawach  muzycznych, śpiewali znane i lubiane piosenki a także tańczyli pod barwnie wystrojoną wiatą. Podczas spotkania został podany obiad oraz słodki poczęstunek. Impreza upłynęła w miłym i wesołym nastroju.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu współfinansowanego ze środków Gminy Miasto Sochaczew, realizowanego  przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "Z Sercem Do Wszystkich" we współpracy partnerskiej z Centrum Usług Społecznych W Sochaczewie.

Galeria zdjęć

Uczestnicy muzycznego spotkania w trakcie występu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności