"Co mi w duszy gra" - muzyczne spotkanie w DDPS
W dniu 04.09.2025r. w Centrum Usług Społecznych, w ogrodzie Dziennego Domu odbyło się spotkanie muzyczne pn. "CO MI W DUSZY GRA", zorganizowane dla seniorów. Uczestnicy imprezy brali udział w konkursach i zabawach muzycznych, śpiewali znane i lubiane piosenki a także tańczyli pod barwnie wystrojoną wiatą. Podczas spotkania został podany obiad oraz słodki poczęstunek. Impreza upłynęła w miłym i wesołym nastroju.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu współfinansowanego ze środków Gminy Miasto Sochaczew, realizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "Z Sercem Do Wszystkich" we współpracy partnerskiej z Centrum Usług Społecznych W Sochaczewie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!