Andrzejkowa Biesiada
Dnia 28.11.2025 r. w Dziennym Domu, w ramach obchodów Tygodnia Seniora, zorganizowano Andrzejkową Biesiadę. W zabawie wzięli udział uczestnicy DDPS oraz seniorzy z miasta. Muzyka, śpiew i taniec towarzyszyły uczestnikom przez całe przedpołudnie. Jak przystało na Andrzejki, nie zabrakło również wróżb i przepowiedni na nadchodzący rok. W przerwie wszyscy uczestnicy zabawy mogli skosztować pysznych ciast przygotowanych w kuchni DDPS oraz wypić gorącą kawę. Organizatorzy dziękują wszystkim za cudowną zabawę.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!