Tydzień Seniora rozpoczęty
W dniu 24.11.2025 r. seniorzy Dziennego Domu wybrali się do Sochaczewskiego Centrum Kultury w Boryszewie, gdzie uczestniczyli w uroczystym rozpoczęciu Tygodnia Seniora. Spotkanie rozpoczął Burmistrz Miasta Sochaczew Pan Daniel Janiak. Następnie seniorzy wysłuchali prelekcji na temat "Bezpieczeństwo i gotowość na sytuacje kryzysowe". Seniorzy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania i angażując się w rozmowę.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!