Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Spotkanie Wielkanocne dla najuboższych

Ocena 0/5

W dniu 17.04.2025 r. w stołówce Matki Teresy z Kalkuty przy Kościele Św. Wawrzyńca w Sochaczewie odbyło się Spotkanie Wielkanocne z poczęstunkiem dla osób najuboższych z terenu naszego miasta. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta Sochaczew Pan Daniel Janiak, Zastępca Burmistrza Pani Kamila Gołaszewska – Kotlarz, Pani Zofia Berent - Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie, Ks. Piotr Żądło - Proboszcz Parafii Pod Wezwaniem Św. Wawrzyńca w Sochaczewie oraz Ks. Jakub Kita. Spotkanie odbyło się w miłej, rodzinnej atmosferze. Uczestnicy spotkania mogli liczyć na pyszne posiłki przygotowane przez Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Centrum Usług Społecznych oraz sponsorów. 

Serdecznie dziękujemy Restauracji „Leśne Uroczysko” w Kożuszkach Parcel, Restauracji „Cztery Pory Roku” w Sochaczewie oraz Cukierni Jeznach za przygotowanie i ofiarowanie pysznych potraw i wypieków dla uczestników spotkania. 

Niemniej serdeczne podziękowania należą się naszym uśmiechniętym wolontariuszom z Klubu Wolontariatu przy CUS Sochaczew za pomoc w przygotowaniu spotkania. Dziękujemy z całego serca. 

Galeria zdjęć

Burmistrz Miasta oraz osoby bezdomne z terenu miasta Burmistrz Miasta, Zastępca Burmistrza Miasta, Dyrektor CUS Ubodzy z terenu miasta na spotkaniu Wielkanocnym
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności