Uczestnicy DDPS na seansie filmowym w Kinie ODEON
W dniu 22.11.2023 r. uczestnicy Dziennego Domu wybrali się do kina Odeon na seans filmowy. Tym razem zamiast komedii obejrzeli wzruszający film pt. "Święto ognia". Była to poruszająca historia młodej dziewczyny o imieniu Anastazja, która opowiedziała historię swojego życia z perspektywy osoby niepełnosprawnej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!