przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
158020 odwiedzin

Informacja dot. grupy

A A A

 

 

 

Zapraszamy na spotkania "Grupy wsparcia dla matek",

które odbywają się w siedzibie MOPS w Sochaczewie. Zainteresowane panie, które chcą porozmawiać odnośnie problemów rodzinnych, wychowawczych lub innych, serdecznie zapraszamy. Spotkania mają charakter cykliczny. Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalizm oraz dyskrecję. Kontakt pod telefonem MOPS, codziennie od poniedziałku do piątku od godz.8.00 do 16.00.

Zapraszamy

 

 


Serdecznie zapraszamy

 

03.10.2018 r. w MOPS w Sochaczewie po wakacyjnej przerwie zostaną wznowione spotkania „Grupy wsparcia dla matek”.


Spotkania mają charakter cykliczny.


Zainteresowane panie, które chcą porozmawiać odnośnie problemów rodzinnych, wychowawczych lub innych, serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalizm oraz dyskrecję.


 

Zapraszamy 03.10.2018 r. o godz. 9.00 na spotkanie grupy, pokój 0.11 poziom piwniczny.

 


 

 

 

W dniu 09.05.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie "grupy wsparcia dla matek". Grupa działa nieprzerwalnie od roku 2013 i skierowana jest do Pań, które chciałyby poprawić swoją "kondycję psychiczną", w zmaganiach z problemami życia codziennego. W/w mogą w bezpiecznej atmosferze porozmawiać, podzielić się swoimi spostrzeżeniami, jak również doświadczeniami. Jeżeli sytuacja jest bardziej skomplikowana, uczestniczki zawsze mogą skorzystać z indywidualnych spotkań z doradcą rodzinnym P. Ewą Leszczyńską. Spotkania grupy mają charakter cykliczny, w odstępach dwutygodniowych. Zainteresowane Panie mogą szukać informacji odnośnie szczegółów dotyczących działania grupy, w MOPS w Sochaczewie w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku lub bezpośrednio u P. Ewy Leszczyńskiej, odpowiedzialnej za działanie grupy. Można również dokonać zapisu na spotkanie indywidualne do w/w konsultanta lub innych, w Punkcie Obsługi Klienta. Zapraszamy.

kontakt