przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
158022 odwiedzin
Andrzejki 2019

W dniu 28.11.2019 r w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej odbyły się Andrzejki dla dzieci i młodzieży z terenu naszego miasta. Na zaproszonych gości czekało wiele niezapomnianych atrakcji.

Wieczór rozpoczął się od przedstawienia przepełnionego zarówno tajemniczym nastrojem jak i humorem , przygotowanego przez dzieci i młodzież uczestniczącą w zajęciach teatralnych w MOPS Sochaczew . Za sprawą młodych aktorów wszyscy przenieśli się do świata wróżek, czarodziejek i elfów.

Następnie młodzież wkroczyła do magicznego świata wróżb, miała również okazję zmierzyć się w różnorakich andrzejkowych konkursach i zabawach. Impreza zakończyła się dyskoteką i konkursem tanecznym, który przyniósł uczestnikom wiele radości. We wspólnej zabawie wzięli również udział licznie przybyli rodzice, którzy dzielnie dotrzymywali kroku swoim pociechom.

Oczywiście nie zabrakło również poczęstunku, dzieci mogły liczyć na pyszną pizzę oraz słodki deser. Tegoroczne Andrzejki wzorem lat poprzednich przebiegły w radosnej , ciepłej i rodzinnej atmosferze.

A A A
29.11.2019
godz.13:39
 
kontakt